Mesaj gönder
NingBo Fulgent Technology Co.,Ltd
E-posta nbyyhah@126.com Tel 86--15058080505
Ana sayfa Evde >

NingBo Fulgent Technology Co.,Ltd Kalite Kontrolü

Kalite Kontrolü
Certificates
QC Profile

 

Biz, en iyi hizmeti, kaliteli ve hızlı teslimatı sağlamak için yaklaşık 13 yıldır profesyonel ekip, yetenekli çalışanlar ve verimli yönetim için profesyonel üretici ve ambalaj filmleri ve ambalaj poşetleri ihracatçısıyız.Güvenli, çevre dostu ve sağlıklı ambalaj malzemelerinizi sunmak için yalnızca kalitenin peşindeyiz.

 

1. 10000 metrekarelik bir alanı, 5000 metrekarelik tozsuz GMP çalışma odasını kaplayın

 

2. Profesyonel satış ekibi, size makul bir öneride bulunmak için, ambalaj filmi ve ambalaj çantası hakkında sizinle kolay iletişim kurar.

 

3. Kalite kontrol ekibi, istikrarlı kaliteyi sağlamak için tüm işlemler için kesinlikle denetim yapar, müşterimizin mallar hakkında endişelenmesine izin vermeyin.

 

4. Araştırma ve Geliştirme ekibi, yeni malzemeler geliştirebilir ve müşterinin esnek ambalaj çözümlerinin lider geliştiricisi olmasına yardımcı olabilir.

 

5.Üretim, hızlı üretim ve yüksek kaliteli ürünler sağlamak için otomatik üretim ekipmanları ve gelişmiş test cihazları ile uzun süreli iş deneyimine sahiptir.

 

6. Tasarım ekibi, müşteri çizimlerini hızlı düzen ve baskı yapmak için her zaman yüksek verimli çalışır, ayrıca çizimin küçük bir sorunu varsa size öneride bulunabilir.

 

7. Paketleme filmimizi ve paketleme çantamızı her zaman yüksek kalitede yapan mükemmel hammadde satın almak için satın alma ekibi.

 

8. Depo Ekibi tüm hammaddeleri ve bitmiş ürünleri iyi korunmuş hale getirir

 

9. Doğru miktarı ve doğru teslimatı kontrol etmek için Sevkiyat Ekibi.

 

 

NingBo Fulgent Technology Co.,Ltd kalite kontrol 0

Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin

86--15058080505
No. 8 WuMa GongYe Büyük Yolu, LuBu, YuYao, NingBo, Çin.315400
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.